Muhlama Paketi

 59,90

Kategoriler:

Açıklama

  • 500 gr Mısır Unu
  • 500 gr 1. Kalite Tereyağı
  • 500 gr Kolot Peyniri

Muhlama Tarifi:
Öncelikle tereyağı tavaya alıp kızdırıyoruz, yakmadan fokur fokur kaynamasını sağlıyoruz. Yağ kızınca mısır ununu ekleyip rengi hafif dönene kadar kavuruyoruz Ardından su ve tuzunu ekleyip, karıştırıp kaynamaya bırakıyoruz. Kaynayınca içine peynirini atıp ocağın altını iyice kısıp, bir iki karıştırıp, peynirin erimesini sağlıyoruz. Tereyağı üzerine çıkana kadar kısık ateşte çok müdahale etmeden pişiriyoruz.
Tereyağı üzerine çıktıysa muhlamamız hazır demektir. Bu aşamadan sonra dilerseniz üzerine 1 tatlı kaşığı tereyağını bir cezvede eritip üzerine dökebilirsiniz. Sıcak olarak servis edin.

Teslimat Bilgileri

Siparişleriniz seçeceğiniz kargo güvencesiyle 1-4 iş günü içerisinde size ulaştırılır.

Kargoda oluşabilecek sorunlara müdahale edebilmemiz için kargo paketinizi görevlinin yanında açarak kontrol edip olası hasarlı, uygun olmayan ve mazeretsiz gecikmeli teslimatı lütfen fotoğraflayıp belgeleri ile bizlere gönderin.

İade Bilgileri

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Geri gönderim kargo ücreti alıcıya aittir. Ürün, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Hijyenik nedenlerden dolayı, yiyeceklerde açılmış ambalajlar iade alınmamaktadır. İadesini yaptığınız ürünler bize ulaştığında, kargo görevlisinin yanında ürünün hasar görüp görmediği kontrol edilir. İade şartlarına aykırı bir durum tespit edilirse tutanak tutturularak iade kabul edilmez. İade şartlarına uygun durum söz konusu ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir.

 

Kullanıcı Puanları
0
0 Puan
1 Puan
0%
2 Puan
0%
3 Puan
0%
4 Puan
0%
5 Puan
0%
Puan Ver

Bu ürünü puanlamak için üye olmak zorundasınız!

Yorum Yaz
Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Bu ürünü puanlamak için üye olmak zorundasınız!