Gümüşhane Kelkit Fasülyesi

 33,90

Kategoriler:

Açıklama

Kelkit Kuru Fasulyesi, etli ve şeker kuru fasulye çeşidi olup yemeklerde çok lezzetli ve kolay pişimi ile ün yapmış Kelkit ilçesine özgü organik yöresel bir üründür. Kelkit Kuru fasulyesi, içerdiği protein miktarı ve lifli yapısı ile uzmanlar tarafından oldukça değerli besin olarak kabul ediliyor. Kuru fasulyenin içerdiği protein miktarı, kırmızı etin karşıladığı protein miktarı kadar proteine sahip olduğu belirtiliyor.

Kelkit Kuru Fasülyesi Faydaları

  • Kalp sağlığını koruduğu,
  • Kalp krizi riskini azalttığı,
  • Kemik yapısının güçlenmesine yardımcı olduğu,
  • Kan şekerini kontrol altında tuttuğu,
  • Sinir sistemine iyi geldiği,
  • Mide ve bağırsak sağlığını koruduğu, bağırsakların çalışmasını sağladığı ve kandaki kötü kolesterolü düşürdüğü biliniyor.

Teslimat Bilgileri

Siparişleriniz seçeceğiniz kargo güvencesiyle 1-4 iş günü içerisinde size ulaştırılır.

Kargoda oluşabilecek sorunlara müdahale edebilmemiz için kargo paketinizi görevlinin yanında açarak kontrol edip olası hasarlı, uygun olmayan ve mazeretsiz gecikmeli teslimatı lütfen fotoğraflayıp belgeleri ile bizlere gönderin.

İade Bilgileri

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Geri gönderim kargo ücreti alıcıya aittir. Ürün, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Hijyenik nedenlerden dolayı, yiyeceklerde açılmış ambalajlar iade alınmamaktadır. İadesini yaptığınız ürünler bize ulaştığında, kargo görevlisinin yanında ürünün hasar görüp görmediği kontrol edilir. İade şartlarına aykırı bir durum tespit edilirse tutanak tutturularak iade kabul edilmez. İade şartlarına uygun durum söz konusu ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir.